apartament Centrum

                  

ZAPRASZAMY WKRÓTCE!

Apartament Wisła Centrum to doskonale zagospodarowane trzypokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką i pięknym widokiem na skocznię, stację narciarską Skolnity i Hotel Gołębiewski. Dwie sypialnie mają wspólny, przestronny balkon. Apartament położony w centrum malowniczej Wisły stanowi wygodną bazę wypadową w góry, na stoki narciarskie czy szlaki rowerowe, pozwala także na korzystanie z położonych w centrum miasta restauracji, kawiarni i pubów. Sąsiedztwo głównego deptaka i amfiteatru daje możliwość uczestniczenia w atrakcjach organizowanych przez miasto, takich jak: koncerty, imprezy sportowe czy Tydzień Kultury Beskidzkiej.

 

Apartament jest w pełni wyposażony, posiada kuchnię ze zmywarką, płytą grzewczą, lodówką, oraz mikrofalówką. W komfortowo przygotowanych pokojach znajduje się TV oraz sprawnie działające wi-fi. Do dyspozycji gości są dwa pojedyncze i trzy podwójne łóżka oraz rozkładana kanapa.

 

Apartament jest idealny dla 6 osób. W budynku jest osobne zamykane pomieszczenie do przechowywania nart. Gościom zapewniony jest parking na osiedlu, zamknięty dla osób z zewnątrz.