Chata pod górką

                  

U nas z dala od zgiełku miasta i tłumu ludzi na własne oczy zaobserwujesz jak przyroda budzi się do życia. Malowniczo położony domek stanowi doskonały punkt wypadowy do pieszych i rowerowych wędrówek .W okolicy jest wiele atrakcji turystycznych np: Zamek Prezydenta RP, ,skocznia im.Adama Małysza, kompleks basenów i Spa w hotelu Gołębiewski.

 

Niedaleko naszego domku biegnie żółty szlak na Trzy kopce Wiślańskie bardzo przyjemny spacerowy szlak którym mogą bez problemu wędrować nawet rodziny z małymi dziećmi. Do samego centrum Wisły i restauracji na głównym deptaku można dojść spacerem ok. 15-20 min bez konieczności dojazdu samochodem. Polecamy również wycieczki ciuchcią Beskidzką która obwiezie państwa po najciekawszych zakątkach Wisły.

 

Do wyłącznej dyspozycji naszych gości oddajemy 3 sypialnie 2-osobowe z balkonami z możliwością dostawki łóżeczka turystycznego, 2 łazienki z prysznicami: na parterze i na piętrze oraz obszerny salon z kominkiem i wyposażoną kuchnia a także wygodną rozkładaną sofą. Panoramę gór można podziwiać z obszernego drewnianego tarasu popijając świeżą kawe parzoną z naszego ekspresu lub poleniuchować na hamaku a wieczorem usiąść przy ognisku. Działka nie ogrodzona, posiada monitoring.

 

Telewizory Smart w naszych obiektach podłączone są do internetu, nie odbierają telewizji naziemnej czy satelitarnej

W okresie zimowym dojazd na odcinku ostatnich 300 metrów wymaga użycia łańcuchów śniegowych lub samochodu z napędem na 4 koła

 

Rezerwację telefoniczną, emailową potwierdza się wpłatą zaliczki na poniższe konto: mbank: 04 1140 2004 0000 3702 8110 5560 Wisla Houses Robert Górka Siedliska 6, Brzeszcze Zapraszamy do rezerwacji i do obejrzenia oferty innych naszych obiektów na www.wisla-houses.pl