NOWE CHATKI POD GÓRKĄ

                  

1. CHATKA MALINOWSKA SKAŁA
2. CHATKA SKOLNITY
3 KOPCE WIŚLANE
4. CHATKA BIAŁY KRZYŻ
5. CHATKA STOŻEK

 

Chatki pod Górką to 5 nowoczesnych domków. 4 domki 6 osobowe z 2 sypialniami oraz jeden domek 7 osobowy z 3 sypialniami

U nas z dala od zgiełku miasta i tłumu ludzi na własne oczy zaobserwujesz jak przyroda budzi się do życia. Malowniczo położony domek stanowi doskonały punkt wypadowy do pieszych i rowerowych wędrówek .W okolicy jest wiele atrakcji turystycznych np: Zamek Prezydenta RP, ,skocznia im.Adama Małysza, kompleks basenów i Spa w hotelu Gołębiewski.

 

Niedaleko naszego domku biegnie żółty szlak na Trzy kopce Wiślańskie bardzo przyjemny spacerowy szlak którym mogą bez problemu wędrować nawet rodziny z małymi dziećmi. Do samego centrum Wisły i restauracji na głównym deptaku można dojść spacerem ok. 15-20 min bez konieczności dojazdu samochodem. Polecamy również wycieczki ciuchcią Beskidzką która obwiezie państwa po najciekawszych zakątkach Wisły.

 

Do wyłącznej dyspozycji naszych gości oddajemy 2 sypialnie 2-osobowe z możliwością dostawki łóżeczka turystycznego, 1 łazienka z prysznicem na parterze oraz obszerny salon i wyposażoną kuchnia a także wygodną rozkładaną sofą.
Panoramę gór można podziwiać z obszernego drewnianego tarasu popijając świeżą kawe parzoną z naszego ekspresu lub poleniuchować na leżaku a wieczorem usiąść przy ognisku lub grillu w specjalnie do tego wyznaczonym miejscu.

Telewizory Smart w naszych obiektach podłączone są do internetu, nie odbierają telewizji naziemnej czy satelitarnej.

 

W okresie zimowym dojazd na odcinku ostatnich 300 metrów wymaga użycia łańcuchów śniegowych lub samochodu z napędem na 4 koł

 

Do dyspozycji Gości jest sauna oraz zewnętrzna ogrzewana balja z funkcją masażu (dodatkowo płatne)